Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kezdeményez beszélge...

Miért nem kezdeményez beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki írt nekem párszor. Utána én is kezdeményeztem beszélgetést. Ilyenkor mindig kérdezget, dicsér és egész nap elbeszélgetünk. Volt már, hogy el kellett mennie pár órára, de írta majd ha visszajött folytatjuk és tényleg írt. Nem tudom, hogy most mi van, mert ha én nem írok ő biztosan nem ír.

2014. aug. 2. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet kicsit bizonytalan is de sajnos sokkal valószínűbb, hogy csak időtöltés vagy neki és ha te épp nem vagy akkor van más akivel ugyanilyen jól el tud beszélgetni.
2014. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen apróságon agyalni. Írj neki te, ilyen egyszerű.
2014. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog leesni az ujjadról a gyűrű,ha most is te írsz neki.Elvégre nagyon úgy tűnik,hogy érdekled.Te is nyugodtan léphetsz.
2014. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostanában szinte mindig én teszem meg felé a lépést. Igaz nem viselkedik közömbösen, épp ellenkezőleg, csak mégis kicsit elgondolkodom.
2014. aug. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!