Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítene valaki? (többi lent)

Segítene valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Röviden és tömören próbálom.


Tetszik nagyon egy srác és én is neki. Sokszor kezdeményezett nálam, de én mindig meghátráltam...Hogy miért? Mert kapcsolata van. Vannak kisebb gondjaik, mesélte nekem anno, hogy megfordult a fejében a szakítás, illetve, hogy azt, hogy nem tudja, mi is lesz ebből a kapcsolatból.


A kérdés az lenne, hogy vajon ha engedek valamennyit neki, lehet ebből valami? Azok írjanak főként, akik hasonló helyzetben vannak.


A lelkifröccs nem érdekel, kínzom magam eleget, mert hónapok óta nem tudom elfelejteni.


Nem voltam még soha ilyen helyzetben.



2014. aug. 2. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*illetve az, hogy
2014. aug. 2. 17:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja elhagyni a csaját érted. különben már megtette volna.
2014. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem olvasom végig.
2014. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amíg nem szakít a barátnőjével, ne is menj bele

ha elvileg te tetszel neki és a másik lánnyal úgyse működik, akkor miért nem szakítanak?

2014. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem,nem akarsz másodhegedűs lenni,mert az nagy butaság lenne!Amíg nem szakít a barátnőjével,addig nem érdemes foglalkozni vele,komolyan venni.Hiszen mint azt te is sejtheted,nála mindez csak amolyan ,,beetetős" szöveg.
2014. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A kérdés az lenne, hogy vajon ha engedek valamennyit neki, lehet ebből valami?"


Még1 következetlen lány!

Ébredj fel! Ha fontos lennél neki, téged választana. Max kaland lennél így. Ez kell neked? Néha beléd törli a hancurlécet, ha ez kell, akkor hajrá.

2014. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!