Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk, akárki! Ez...

Lányok, fiúk, akárki! Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal megismerkedek egy buliban, sokat dumálunk, jól elvagyunk, táncolunk stb. , de nem történik semmi olyan, viszont után elhívom moziba, akkor hiheti azt, hogy csak barátkozni akarok? Mert így történt és örömmel el is jött, de mint kiderült, meg sem fordult a fejében, hogy én többet akarok.

2014. aug. 2. 12:04
 1/10 Kerida ***** válasza:
Igen van ilyen.
2014. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kommunikáltad felé, h te nem barátként tekintesz rá, hanem nőként. Nem érintetted, simogattad meg, nem flörtöltél vele nyilvánvalóan, nem merted megcsókolni...berakott barátzónába.
2014. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt az élő példa, hogy megtörténhet. Lehet nem jól közeledtél. Ha már elmegy veled, szimpatikus vagy számára. De ha jól értem, te szerettél volna többet és visszautasított vagy csak meglepte, mert nem számított rá?
2014. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tettem ilyen irányba lépést, mert beszélgetés közben csevegve megkérdezte, hogy mi a helyzet a lányokkal. Meg többször is úgy beszélt erről a témáról, mint egy baráttal, haverral.
2014. aug. 2. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezte, h mi a helyzet a lányokkal, akkor kellett volna kikérned a véleményét. Előkaptál volna egy fényképnek látszó kis tükröt, és mondtad volna h van egy, aki nagyon bejön, megnéznéd? Leesett volna neki tuti és elneveti magát. Na akkor lesmárolod :)
2014. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerida ***** válasza:
Utolsónak tetszik a kreativitása.
2014. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem készültem tükörrel. Meg nekem eleve nem ilyenek jutnak eszembe, amikor kiderül, hogy nem is randi, amiről eddig azt hittem, hogy az.
2014. aug. 2. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves #5

Nagyon tetszik ez a tükrös ötlet :P

16/F

2014. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezt a tükör dolgot megjegyeztem :). Ha nem baj, akkor mostatntól használom is :D :D :D
2014. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Használjátok egészséggel a trükkömet :D

#5

2014. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!