Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány barát eléggé...

Ha egy lány barát eléggé letoj mostanság, akkor szerintetek hanyagoljam pár napig, míg újra keresni fog magától vagy hívjam el egy talira inkább?

Figyelt kérdés
Elvileg már úgy volt, hogy majd valamelyik nap talizunk, de valahogy most legutóbb is már mintha kevésbé érdekelném, szerintem ő már nem is akar velem talizni, nem igazán értem mi baja lett, mert azelőtt még ő is olyanokat írt, hogy majd talizunk meg valahogy nekem úgy tűnt kedvelt első talin is, meg utána is magától keresett rám írt, nem értem én ezt. Mostanság meg, ha én nem írok rá ő nem ír rám, de lehet aza baj, hog ymost már két-három naponta is beszélünk, míg korábban volt, hogy letojtam és majdnem két hétig nem is írtam rá és ő akkor írt rám.

2014. júl. 31. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye? Nehéz velük barátkozni:D
2014. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 C0r3 ***** válasza:
Bro, velem is ugyanez van :D pacsi, én úgy vagyok vele hogyha leszar akkor minek írjak? :)
2014. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak tudjátok arra gondoltam, hogy még egy talit úgy szeretnék vele összehozni és kicsit megszeretgetném, mert nem csak barátnak szeretném amúgy a csajt már. De ha ilyen velem, akkor lehet tényleg jobb, ha nem is foglalkozom vele inkább.
2014. júl. 31. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem megprobalhatod elhivni vegulis bajod nem lesz belole szerintem probald emg!
2014. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

fúj fúj fújj az udvarlás manapság már undorító és régi módi nehogy kedvesek megértőek legyetek a nőkkel nehogy nektek kelljen keresni.... legyetek türelmesek egyszer majd becserkésznek titeket is :) valami 100kg +-os :)


VÁLOGATÓS F.@.SZ-nak GATYÁBAN A HELYE !

2014. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!