Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok olyan társkereső...

Tudtok olyan társkereső oldalt ami nem akar folyton pénzel lehúzni csak amiatt, hogy ráírhassak valakire és még esélyes is, hogy találkozok valakivel?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem a twoo-t keresed. az összes erre megy rá, sok értelme nincs egyiknek se.
2014. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Badoo. Nem kell fizetni az üzenetekért, nincs megtiltva a linkírás az adatlapra (sokan megadják a facebook linkjüket), nem kell fizetni a képnagyításért sem. Igazából az egyetlen dolog amiért fizetni kellene, az a képed kiemelése a felső sorba (de az fölösleges, aki olyat keres mint te, az a keresőben rád talál), és azért, ha valaki olyan nézte meg az adatlapodat, aki úgy állította be hogy ne lásd őt, de általában ez nem szokott. Illetve még az ajándékküldés fizetős, de az sem szükséges funkció.
2014. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A badoon soha senki nem ír vissza. :D
2014. aug. 2. 00:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy nem az oldallal van a baj -.-" A badoo jelenleg az egyik legjobb társkereső. Mind funkciókat, mind embereket tekintve. Ha a badoo-n nincs legalább egyvalaki aki visszaír, akkor a szöveged szar ;)
2014. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
love.hu
2014. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én kipróbáltam az összes társkeresőt a badot-és a twoot is és egyik sem vált be! Ma kiírtam ide gyakorira és már gyülekezik a válaszoló nép!

Egyszerűen nem válaszolnak a leveleimre társkeresőkön!

2014. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!