Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit gondoltok, ha egy...

Fiúk, mit gondoltok, ha egy lány úgy öltözik, mintha egyenesen a kifutóról lépett volna az utcára?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy igényes?
2014. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel, nem az én dolgom.
2014. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy nézel ki, mint egy repülőgép?
2014. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretem az elegáns, kifinomult darabokat, de néha úgy érzem, túl merev vagyok, és a férfiaknak jobban tetszenek a laza lányok, mint én, a mindig tip-top csaj.
2014. júl. 30. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó, akkor csak öltözzön így. Nekem amúgy nem jönnek be az ilyen lányok.
2014. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak annyi probléma tud lenni, hogy sokan nem egy női lelket, embert látnak majd, hanem a ruha miatt egy 2 lábon járó "egy ilyen nőhöz vastag pénztárca" kell típust.


Szóval valószínűleg kevesebb próbálkozó lesz.

2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magam vásárolom a ruháim, gyakran turkálóból, mert inkább több olcsóbb ruhát veszek, mint egy drágát.
2014. júl. 30. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt én értem drága. De nincs rádírva.

Nincs ezzel baj, csak kevesebb lesz az udvarló.


Egy ilyen stílushoz amit te mondasz, ezt kompenzálni tudja, a kedvességed , a türelmed, a mosolyod, a kommunikációd, az hogy nem nézel le embereket, nem vagy bunkó, meg ilyenek. És akkor nincs gond! :)

2014. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát szomorú vagyok, hogy szerinted a fiúknak jobban tetszenek a laza csajok...

Őszintén, nekem elegem van hogy minden csaj lazán akar öltözködni.. Éppen csak a nőiesség tűnik el...

Felveszik ezt a papucscipőt, a ronda bő-zsák felsőkkel...


Hol vannak azok a csajok, akik szeretnek csinosan öltözködni, odafigyelni a külsejükre, esetleg felvenni valami szép platformos magassarkút? :(

Mert nekem meg pont ezek jönnek be... Nekem nagyon sokat számít ha a lány dekoratív.

2014. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy úgy öltözik, de a rosszabb az, hogy topmodellnek is hiszi magát!
2014. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!