Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne ráhajtanom erre a csajra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akivel látásból ismerjük egymást és facebookon is ismerősök vagyunk. Valószínűleg én is tetszem neki mert mindig szokta lájkolni a képeimet(nem vagyok ilyen lájkgyűjtő típus)és mikor köszönünk mindig mosolyog nekem. A bibi az,hogy ő kb. fél éve szakított az egyik osztálytársammal,hogy pontosan miért azt nem tudom,de szerintem sikerült magukat túl tenni a dolgon. Csak attól tartok,hogy lehet az osztályban rossz néven vennék ha XY exével összejönnék. Egyébként azzal az osztálytársammal semleges viszonyban vagyunk és ezt nem is akarom elrontani.

2014. júl. 30. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, bárkinek gondja van vele akkor szól.
2014. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem lenne itt baj :D
2014. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is simán összejönnék a csajjal ha látom, hogy bejövök neki. Fél év az sok idő, már biztos túl vannak rajta mindketten ahogy te is írtad. Ha pedig valami bajuk van akkor ne foglalkozz velük... ez a te életed, te döntöd el, hogy mit akarsz csinálni.

Egyébként ha semleges viszonyban vagytok akkor az azt jelenti, hogy egy sima átlagos ember... szóval nem a barátod... ilyen esetben pedig nem él az a "törvény", hogy barát exére nem megyünk rá.


Szóval sok sikert kérdező :)

2014. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nahát! Az osztálytársad barátnője volt? Azta! És ha a hatodik szomszédod sógorának a barátnője volt, akkor se mhajtasz rá? Micsoda hülyeség ez?
2014. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!