Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan tini lány,...

Van itt olyan tini lány, akinek egy fiú jelleme fontosabb és egy ronda fiúval is szívesen ismerkedne, ha kezdetnek csak barátkozva mondjuk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
00:00 kívánjatok.^^
2014. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 egybaba ***** válasza:
19%
Titokban sok lány vágyik egy kedves fiura , és az se baj ha ronda, elég ha 1 fokkal szebb az ördögtől XD
2014. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kezdetnek barátkozol, akkor nem lesz folytatás, és barát maradsz.
2014. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem sohasem érdekelt igazán valakinek a külseje, mert olyan ember úgy sincs, aki tökéletes, nem is kell arra törekedni.. És igaz, kezdetnek se vedd nagyon barátosra a figurát, mert nincs mindig kivezető út a barát zónából.

17/L

2014. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoktam barátkozni lányokkal eggyel már összejött ebből csók meg petting, de lehet igazad van, mert végül csak barátnak tartott és inkább összejött egy tök komoly, unalmas gyerekkel, aki majdnem két méteres én meg elég alacsony vagyok mondjuk. :D
2014. júl. 29. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mondják, hogy a szépség relatív. Szerintem senki nem jönne össze egy SZÁMÁRA ronda emberrel, de van olyan, akinek eltér az ízlése az átlagtól. :) Szóval van esélyed természetesen.
2014. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs, és mehetsz aludni!
2014. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

valahol biztos van, de ha neked is tokeletes csaj kell magad melle, akkor ezt elnezted.

Keress egy ronda csajt, azzal majd tamogatjatok egymast.

Amugy mi ronda, mi nem-ez mindenkinek mas.

En special imadom az Azsiai sracokat. De baratnom rosszul van toluk, o szereti a nagydarab, izmos, kopasz sracokat en toluk vagyok rosszul.

2014. júl. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jelentve. kiírtad már a nyamvadt kérdésed vagy 100x.
2014. júl. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!