Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok beszélgetni egy iszonya...

Lányok beszélgetni egy iszonyat helyes fiuval?

Figyelt kérdés
16f higgyétek el h jol nezek ki kép nincs ;)
2014. júl. 28. 01:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a lepontozó művész!Sokan kérdeztétek miért csináltam, azért mert itt van egy kör, akik felpontozzák egymást és ez van akkora k*csögség mint amit én csináltam, éreztetni akartam milyen amikor lepontoztok a semmiért és egymást fel.És öröm volt nézni ahogyan fogadtatok!Ígérem hamarosan újra munkába állok!
2014. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Alszol már, fiam?
2014. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomd el magad mindenféle oltás nélkül mondom ezt,mert lehet,hogy helyes vagy,nem ezt akarok ebbe beleszólni,de honnan veszed,hogy mindenkinek helyes vagy?

Van olyan lány aki baromi szép és azt mondta,hogy rohadt helyes vagyok,egyet füttyentek és már az ágyamban van meztelenül pedig szűz és nem is ribi,míg volt olyan aki szerint nem is vagyok helyes mások meg elolvadnak a látványtól és csak képpel tudod bizonyítani,hogy helyes vagy-e,de bezzeg azt meg nem küldesz,érdekes...

2014. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te inkább páva lehetsz.Vagy búzavető. Normális férfi nem mondja magárol hogy helyes.
2014. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet beszélhetünk!
2014. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!