Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánnyal sokat beszélek...

Ha egy lánnyal sokat beszélek (egyelőre csak neten) akkor van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha van barátja? És már egyszer ő írt rám! :)
2014. júl. 27. 21:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
ez a ketto nem igazan fugg ossze... egyeb jelek?
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
írtam :)
2014. júl. 27. 22:10
 3/14 anonim ***** válasza:
hát ha nem is semmit de nem sokat számít.
2014. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

oks, akkor majd talinál tényleg. köszi nektek :)

jöhet még válasz!

2014. júl. 27. 23:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha van barátja akkor attól függ hogy jó vagy rossz kapcsolatban vannak-e, ha jó akkor nem hiszem hogy van esélyed. Ha nincs barátja akkor meg miért ne?


De ez a kinézetedtől is függ nyilván.


Esetleg vannak bármilyen jelek amik arra utalhatnak hogy érdekled?

2014. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
annyira kétesélyes a dolog... nem tudom mi van. most kirakták facera, hogy kapcsolatban, de már fél éve benne vannak... miért csak most? mi változott? lehet már azért, mert mennek szét, csak még próbálnak mindenbe belekapaszkodni, hogy mégse... nem?
2014. júl. 30. 10:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azért rakták ki, mert megromlott a kapcsolatuk, szerintem túlságosan beleéled magad. Én szingliként valóban a kiszemeltemmel beszélek a legtöbbet, és igen, gyakran írok neki magamtól, de az, hogy egyszer vagy többször már ő írt rád, semmit nem jelent. Ha amúgy is sokat beszélgettek, rákérdezhetsz, hogy hogy vannak a barátjával. Ha panaszkodni kezd, akkor lehet esélyed, de ha áradozik, az biztos jele annak, hogy te maximum barát lehetsz, és akkor akár jobban teszed, ha inkább szét nézel, és nem arra vársz, hogy mikor üt be a krach a kapcsolatukban.
2014. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de rohadtul nem érdekel a barátja, forog tőle a gyomrom! nem fogom ilyenről kérdezni... beleélem magam továbbra is. ://
2014. júl. 30. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Jesszus, hány éves vagy? Nagyon éretlennek tűnik a látásmódod.
2014. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

22 leszek

és mindenki szerint éretlen vagyok, és ez szerintem jól van így! másképp nem tudnék boldog lenni, bár jelenleg most sem vagyok az...

(más okok miatt, nincs köze a kérdésemhez :)) )

2014. júl. 30. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!