Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki nem született annyira...

Aki nem született annyira jóképűnek, annak miért miért tanácsolják, hogy ne hajtson csinos nőkre, mert úgy is kikosarazzák?

Figyelt kérdés
A kérdést nem magamra értettem, mert nekem semmi gondom nincs a külsőmmel. Eléggé együtt tudok érezni az olyan emberekkel akik nem születtek jóképűnek, de mégis a csinosabb nőkhöz vonzódnak. Én úgy látom csak akkor nem jön össze egy olyan nővel, ha nem hisszük el, hogy nem fog sikerülni. Nem tehet arról, hogy nem született olyan jóképűnek, mindenkinek joga van a boldogsághoz, úgy látom a lehető legrosszabb tanács az, igény lejjebb adás. Rég rossz, ha valaki lekorlátozza a másikat vagy saját magát. Nem hiába lehet látni kint azt, hogy a csinosabb nők nem mindig adonisz kinézetűvel van együtt és fordítva.
2014. júl. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, néhány nő nem szeretné, ha az adonisz kinézetű kikosarazná, és megelégszik a kevésbé jóképűvel is.

Egyébként pedig egy idő után rá szoktak jönni, hogy a külsejük alapján akár jóképűbb faszival is dugathatnák magukat.

2014. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én se értem. Igazából tök feleslegesnek érezném olyannal összejönni, akit nem tartok jó nőnek. Mi lenne egyáltalán a jó abban? Foglalkozni vele, időt/pénzt szánni rá, stb, és még csak nem is tetszik, és közben titokban a jobb nőkre verem, meg utánuk csorgatom a nyálam? Kösz nem, inkább próbálkozom 10 évig, ha kell, de akkor már olyan legyen, aki tényleg kell.
2014. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerida ***** válasza:

Hmmm... ez igazából csak az empátia miatt van így szerintem... Mert ha ő maga nem egy szépség és a vele egy kategóriába eső lányokat lenézni, akkor mégis miért lenne ő érdemes a jóra?


Én elég sok szépséghibával küzdök, köztük a molett alkattal... belátom nem vagyok egy Disney hercegnő így nagyon nem is lehet jogot formálnom egy Hercegre.


Természetes, hogy a szépet tartjuk egészségesnek és kívánatosnak... de külsőn kívül még annyi minden más is van. Ezt nálam jobban senki sem tudja! Szóval nem arra várok hogy egyszer méltóztatik egy alsónemű modell hozzám fáradni és örök hűséget esküdni, hanem igenis észreveszem azokat a férfiakat is akik nem kiköpött George Clooney-k de hatalmas szívük, eszük, kitartásuk... stb van.


Ettől függetlenül senkit nem beszélek arról, hogy feladja az álmait, és én is láttam már olyan párost ahol egyik fél nem volt a topon de a párja igen... és velük sincs semmi gond. Viszont csak önmagában a külsőért párt választani 20 év fölött elég ciki.

2014. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=FrLequ6dUdM

Értelmezd helyesen a belinkelt dalt, és megkapod a választ.

2014. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ha szaporítja az elutasítások sorát, akkor teljesen depressziós-elkeseredett lehet, és akkor semmilyen nőt nem fog tudni felszedni, egy bányarémet se.


Ennyiből jobb nőnek lenni, ha csalódott és elkeseredett vagy, megvígasztalhat egy férfi. Ha férfiként vagy kiábrándulva, elkeseredve, leköp és belédrúg az összes nő, mert ők csak az erőshöz vonzódnak. Ettől még lejjebb kerülsz, ha még van hová.

2014. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a nok rbancok!!!
2014. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!