Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedved ismerkedni velem...

Lenne kedved ismerkedni velem és romantikázni kicsit?

Figyelt kérdés

Elutazok otthonról Szegedre és szeretnék ott végre élni' egy kicsit... Soha nem volt még komoly kapcsolatom, és semmilyen kapcsolatom..de már elég régóta szeretnék. Nem vagyok tökéletes alakú, sőt..de amikor a nálam nagyobbaknak van pasija....akkor nekem miért ne lehetneee..

Nem komoly kapcsolatot keresek most csak 'élnii' akarok egy kicsit!!! Sajnos vagy nem sajnos, de neekem nem a korombeliek tetszenek...hanem úgy 10~esetleg több évvel idősebbek..

ROMANTIKÁZÁSRA vágyom...



18/l. :-(


2014. júl. 25. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
német romantika? ;D
2014. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kihasználnak ne sírj,mert eszetlenül belerohansz.
2014. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dirty Sanchez belefér?
2014. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

'Nem komoly kapcsolatot keresek most csak élnii akarok egy kicsit'

'ROMANTIKÁZÁSRA vágyom'


most komolyan ez mi akar lenni. komolyan

meg ez az egész is wtf?

2014. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig burokban éltem és szeretnék ebből kitörni, elegem van hogy lassan minden éjjel álomba sírom magam....elegem van, hogy nekem nem lehet normális életemem, mint bárkinek.....
2014. júl. 25. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
A normális élet szerinted mit takar?
2014. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hali.

Elképzelhető lenne egy ismerkedés? :D

16/F/Szeged

2014. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

'Sajnos vagy nem sajnos, de neekem nem a korombeliek tetszenek...hanem úgy 10~esetleg több évvel idősebbek.. '

'18/l'


azért ennyire ne :D

2014. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy eddig burokban éltem és szeretnék ebből kitörni, elegem van hogy lassan minden éjjel álomba sírom magam....elegem van, hogy nekem nem lehet normális életemem, mint bárkinek....."

Nemcsak te vagy ezzel így hanem elég sokan,és én próbáltam kitörni,de van amikor nem lehet.Írhatja akárki hogy lehet meg a többi ökörséget,de van amikor nem.

2014. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!