Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy csak barátkozni...

Lehet, hogy csak barátkozni akar az a fiú, aki minden nap keres engem?

Figyelt kérdés

4-5 hete tart körülbelül, hogy majdhogynem minden nap rám ír facebookon ez a fiú. Ismerjük egymást személyesen már egy ideje, de sosem közeledett felém mostanáig (habár volt párkapcsolatom). Most néha találkozunk is, de főleg facen irkál. Lépni nem lép semmit, csak nagyon ritkán van kedves megjegyzése (bókja) számomra. Mégis úgy tesz, mintha elszámolással tartozna nekem, elmondja hogy mit csinált aznap, kivel hol volt, beszámol minden egyes lépéséről, és tőlem is várja (legalábbis érdeklődik, h mit csináltam). Nem tudom ezt hova tenni...én egyértelműen jeleztem neki, h több is lehetne, de semmi. Ha nem akar többet barátságnál, akkor viszont miért akar ilyen "szoros" barátságot, h mindent tudjunk egymásról, és miért ír rám facen mindennap?

18/L


2014. júl. 25. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehet csak szexet akar?
2014. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es, te hülye vagy :D ha valaki szexet akar, azt nem így kellene csinálni...


Szerintem csak félénk, úgyhogy ha találkoztok, akkor neked kellene valamit kezdeményezni, pl arcra puszival köszönteni, stb

2014. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félénk, de én már annyi utalást tettem neki, és ha nem akar többet barátságnál, akkor már elég cikinek tarthat, ha felfogja ezeket az utalásokat. :D

Arcra puszit szokott adni nekem, más barátainak tudtommal nem, és nekem is csak pár hete. :) De kb ennyi az össz érintkezésünk.

2014. júl. 25. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek a 2. hozzászólóval. ha szeretnél tőle vmit, lépj nyugodtan te :)
2014. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
O hany eves?
2014. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha már találkoztatok, és volt arcrapuszi, akkor legközelebb öleld meg szorosan, mikor találkoztok, és vigyorogj :D ez tuti siker szokott lenni :D ha zavarba jön, akkor biztos tetszel neki :)
2014. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú, mintha a saját esetemet olvasnám..tök ugyanilyen cipőben járok, csak már hónapok óta tart..nálunk is ugyanez van,hogy sosem ír semmi kedves megjegyzést a külsőmre, meg mindig ilyen tartózkodó írásban is,az érzelmeiről semmit nem ír, hiába kérdezem( egyszer volt , hogy írt részegen egy összefüggéstelen üzenetet, amiből semmit nem értettem, de nem volt hajlandó megmagyarázni..) de mindenről beszámol, meg mindent megoszt velem. Én már szerelmet is vallottam neki egy gyenge pillanatomban, amire nem válaszolt semmit..volt is egy hét mosolyszünet..még köszönni sem köszöntünk egymásnak, de aztán kibékültünk és azóta minden ugyanúgy van..csak mi most már kb. egy hónapja nem is láttuk egymást, amióta nyári szünet van..én már meg sem merem kérdezni, hogy akar-e találkozni, mert eddig mindig volt valami kifogás..de ha nem keresem, akkor ő mindig keres..Ezt a dolgot én sem értem..:D De megnyugtató, hogy ezek szerint nem vagyok egyedül..:D hülyék ezek a pasik..:D
2014. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!