Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti hogy viselitek,...

Lányok! Ti hogy viselitek, hogy folyton ki vagyunk téve a pasik kényének-kedvének? Hogy ha meg mi kezdeményezünk, az meg szerintük ciki?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, hogy folyton arra várok, hogy a pasi tegyen meg egy-egy lépést. Én is szoktam kezdeményezni, de akkor azt mondják, hogy ők inkább küzdeni szeretnek. Én meg úgy utálok taktikázni, mert annyit kell rajta agyalni mindig.:( A munkámban annyit kell gondolkodnom, hogy hazaérve már nem akarom ugyanazt folytatni, főleg nem egy életen át...


Lányok, ti hogy viselitek? Vagy csak én fogok ki sokszor hülyéket? (kb. az utóbbi 1,5 évben van ez a tendencia)


26L


2014. júl. 24. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám hogy ciki.Ha egy lány akarna kezdeményezni még örülnék is neki.
2014. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy normálus egyed nem fog amögé bújni, hogy szeret küzdeni. Hiszen, mi csak jelzünk neki, hogy érdekel... utána lehet még küzdeni meg udvarolni. Ezt amúgy nem értettem sosem.
2014. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te fogsz ki hülyéket.
2014. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: ez megnyugtató, mert akkor egy normális is akad majd:))
2014. júl. 24. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, velem 1-2 kivétellel a kapcsolataimban mindig a nők kezdeményeztek.

És jó volt hogy nem kellett találgatni vajon kellek-e nekik.

Akik a te eseteidbe tartoznak kérdező, lehet hogy pont csak olyanokat fogsz ki, vagy egy olyan felfogású környezetben élsz.

De ez már lassan a 30. század.Ha időre nem is, te technológiailag simán.

2014. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az a közös ezekben az emberekben, hogy én választom ki őket.:/
2014. júl. 24. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!