Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rám írt a titkos szerelmem...

Rám írt a titkos szerelmem barátja, hogy szeretne megismerni. Belemenjek?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy egy faluban lakom. Így már sok-sok éve ismerek egy fiút, aki egyre inkább bejön nekem, mindig megbabonáz mikor összefutunk...ám nem igazán beszéltünk még, csak nagyon keveset, tehát lehet nemis tetszene a stílusa, kitudja...viszont már évek óta oda vagyok érte. Néha úgy látom rajta,h neki sem vagyok közömbös, mostanában főleg, mert folyton "úgy" néz rám. :) de nem kezdeményez, nem közeledik felém. A mostani legjobb barátja - aki szintén a faluban él - azonban kezdeményezett, írt egy szép levelet facebookon , hogy szeretne megismerni. Nem tudom,hogy kéne reagálnom, mert ő is nagyon jó pasi. Ha elutasítanám a közeledését, lehet megbánnám... Ha viszont igent mondok,azt nyilván meg fogja tudni a barátja is, és utána már nem hiszem, h érdekelném, nemde? Csakhogy lehet most sem érdeklem , mert ugye most sem lép semmit... Mit gondoltok, mi lenne helyes?

20/L


2014. júl. 24. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
írj rá a szépfiúra
2014. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a másiktól hogy érez-e valamit irantad?!
2014. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd azt amit elérsz. Ne ess dilemmába. Úgy látom nagyon tüzelsz már:)
2014. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Írd meg a srác barátjának, hogy ismerkedhettek, de egyenlőre ne gondoljon bele többet. Ki tudja, lehet a végén ő lesz a befutó. Ha nem akkor legalább egy kicsit közelebb kerülsz a másik sráchoz.
2014. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
válassz közülük mert ha mindkettővel szórakozol akkor könnyen pofára eshetsz a végén. Ne hidd hogy ők nem beszélnek rólad egymás között :D
2014. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!