Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor normális az első csók?

Bia0122 kérdése:

Mikor normális az első csók?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni h mikortól normális az első csók. Tehát nektek mikor volt még először? (Nemet és életkort is kerek)

2014. júl. 23. 23:06
 1/6 Tibohr ***** válasza:
úgyéred hány évesen?
2014. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22 éves voltam (szerintem nem kellett volna addig várni, egy csomó mindent elmulasztottam), azért nem bántam, mert a szerelmemtől kaptam, ma is belebizsergek, ha rá gondolok.
2014. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, táborban történt meg, nagyon puhák voltak az ajkai, még mindig emlékszek rájuk :P. A srác már apropózott nekem hetekkel-hónapokkal előtte, s közben igyekezett környékezni a táborban is, csak sajnos megláttak minket, s akkor este nagyon gyorsan elterjedt a hír. Sokkal intimebb helyen csinálnám még egyszer :)
2014. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 évesen, épp ahogy jött, nem volt egyaltalan jo elmeny, sot.. de nem bantam meg, legalabb nem voltam tapasztalatlan a kovetkezo embernel:)

16/L

2014. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a törvényelőírások szerint 16 éves korig mindenkinek túl kell esni rajta.

Viccet félretéve,igazából teljesen mindegy.Az a lényeg,h szeresd és akkor mehet:)

2014. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17 évesen csókolóztam először. Ilyen téren én sosem voltam sietős, mindig minden ilyesmiben kivárom a megfelelő alkalmat. A csajjal, megismerkedés után először nagyon jó barátokká váltunk, sétálgattunk, beszélgettünk, összefutottunk, de semmi extra. Kb. egy hónap múlva hívtam el moziba. Randi után szépen hazakisértem, a háza előtt megálltunk, megfogtam a derekát és megkérdeztem hogy hogy érezte magát velem. Alig tudta kibökni, hogy nagyon jól, és már össze is ért az ajkunk. Még 10 év távlatából is pontosan emlékszem rá :D . Elég tapasztalatlan és durva voltam, de a csajnak is az volt az első csókja. Elég keményen egymásnak nyomtuk az ajkunkat, mintha le akartuk volta fejelni egymást :D Bénák voltunk, de akkor hihetetlen jó érzés volt, és kicsit felkavaró élmény is. Kb két hétig voltunk együtt, aztán sajnos elb.sztuk, pontosabban inkább elb.sztam. Később gyönyörű, csodálatos csaj lett belőle, szakítás után is viszonylag jóban maradtunk, tartottuk a kapcsolatot (most már nem). Utánam elég sok sráccal randizott, de az a mai napig jó érzéssel tölt el, hogy én voltam neki az első :) . Még mindig sajnálom és haragszom magamra, hogy annál a 2 hétnél nem lett több belőle. Azóta nekem is sok barátnőm volt, de ő volt az egyetlen akit sose tudtam kiverni a fejemből. 27/F
2014. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!