Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyarországon élő ázsiai...

Magyarországon élő ázsiai férfiakról mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés
Voltam egy bulin, először jártam ilyen helyen. És egy kicsit elkeserítettek a dolgok amikkel ott szembesültem. Szeretem az ázsiai zenéket legyen az koreai vagy japán mindegy hogy rock vagy pop vagy rap. Szóval kissé kiábrándítottak a fiúk amit ott leműveltek, meg a nők is. Kb a tánctéren hátulról megküldte a lányt és csak kevesen látták na mindegy.. aki látta az sztem sokkot kapott aki nem az jól járt. Minden felé sport melltartós nők járkáltak, ki volt a hasuk, a mellük, a fenekük stb stb és leginkább ilyenekre buktak. Kb csalódás volt az egész amit láttam. Már nincs is kedvem ázsiai Klippeket nézni vagy hallgatni zenéket, jó oké állítólag a máshol is ugyanez megy, de azt hittem hogy ők egy kicsit visszafogottabbak, na igen a hentai stb ből gondolhattam volna hogy nem, sőt még perverzebbek lehetnek. Áhh semmi esélyem egy ázsiainál se, mert ők az ilyen lányokat szeretik ezek szerint én pedig nem fogok úgy öltözködni tiltja a büszkeségem. Már többször mondták hogy olyan vagyok arcra mintha japán lennék és őnekik érdekesebbek a magyarosabb kinézetű lányok.. szóval akkor semmi esélyem arra hogy megismerkedjek velük, max ha kimennék külföldre de lehet ott is inkább azt hinnék közülük való vagyok. A fan girlöktöl meg esélyem sincs hogy a közelükbe is menjek a magyarországon élőknek. Oké alá írom hogy a visszahúzodó szemilyiségem se engedi, meg nem is akarok balhéba kavarodni vagy valami. Ajj csalódtam bennük egy kicsit, minden magyarországon élő ázsiai srác ilyen vagy vannak kivételek? Elment az önbizalmam is teljesen, a kedvemmel együtt. Köszönöm előre a válaszaitokat.

#ismerkedés #ázsiai férfiak
2014. júl. 23. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az ázsiaiaknak kicsi. [link] a magyaroknak kiemelkedően nagy ezért nem szeretnek minket a szomszédok. Sose fogom megérteni a nőket.
2014. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en leni japan fiú mit akarol tudni mond el nekem
2014. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts, nem biztos, hogy mindenki ilyen.

Szerintem másutt is diszkóban ez megy.

Ha visszafogottabb(an öltözködő) emberekkel szeretnél ismerkedni ajánlom a táncházat. Tavaly több stílusú szórakozóhelyen megfordultam, de azt tapasztaltam, hogy mindenütt ugyanolyan típusú emberek vannak (mindenütt vannak normálisak is, meg olyanok is, akik csak össze akarnak tapizni).

2014. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem mit vársz az ázsiaiaktól?

A távol keleti kultúrákban nem tisztelik a nőket, és még a farkuk is kicsi. Az ottani nők is a nyugatiakat keresik.

2014. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én, mint Magyarországon élő ázsiai srác, úgy gondolom, hogy ez hülyeség. Minden buli ilyen, nem? Nyilván aki ilyen helyre jár, annak ez kell, de sokan például nem is járnak bulizni, például én :)
2014. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
kedves negyedik válaszoló, csak "gratulálni" tudok. Általánosítás ötös, tényismeret....hát azt inkább hagyjuk!:)
2014. júl. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nippon mi ? :D
2014. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen lehet vannak kivételek csak sajnos ilyen bulikon tudok látni élőben ázsiaiakat...és ott kb ez megy >_< meg hát én kisvárosból járok fel.. igen a nipponra.
2014. aug. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!