Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel kezdetben minden jól alakult akár össze is jöhettünk volna utána voltak kavarások és nem is beszéltünk már, tegnap összefutottam vele a városban és úgy tűnt várt valakit, de ugy tűnt nem ment el a hölgy a talira, de engem megismert és elég nagy távolságot tartott hogy nehogy én megismerjem őt, aztán este ki tett róla valaki facebookon egy elég intim képet és akkor írtam neki hogy azt gyorsan vegye le, szegénynek elég kellemetlen volt azóta ha kérdezek tőle valamit faceen akkor vissza ír, de azt mondta ne gondoljam azt hogy egy nőt várt mert csak egy haverját várta, Kicsit furcsa hogy most már vissza ír mert az elmúlt pár hétben hiába kérdeztem tőle bármit is semmire nem reagált. És nem tudom miért tagadta hogy egy hölgyet várt és most már miért ir vissza ha kérdezek tőle valamit, lehet amiatt hogy elég kellemetlen volt számára hogy látta róla jó pár ember a képet? Vagy talán még mindig érdeklem és azért se akarta hogy meglássam hogy egy hölggyel találkozik ?

2014. júl. 18. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy sakkban tartja egy erőszakoló, vagy ötletem sincs...
2014. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!