Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni? 20/L

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, sokan irják, hogy itt is lehet ismerkedni, ki szerentném próbálni nagyon jó lenne már végre megtalálni az igazit :) Akinek van kedve az irjon :)

2014. júl. 18. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
település?
2014. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz. 57/F
2014. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval új vagy. A 1. szabály, hogy itt mindenki velem akar ismerkedni!
2014. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen a fórumon ugyanis megtalálhatóak rinyáló, gyáva pasik is, akik olyanok miatt hisztiznek, hogy a "nők miért a bunkó, gazdag pasikkal járnak". Mivel ezek a pasik nem mernek élőben ismerkedni, mert számukra egy negatív női kritika összetörté az önbecsülésüket, ezért itt fórumoznak, és rögvest lecsapnak azokra a nőkre, akik megkísérelnek itt társat keresni (de miért, élőben miért nem kell senkinek?)


Szóval ha egy ilyet kifogsz akkor érdemes lesz elgondolkodnod rajta, hogy egy olyan emberre vágysz-e?


Minden jót.

2014. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írhatsz.


22/F

2014. júl. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
20/F, írj ha gondolod
2014. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ismerkednék

28/F @ BP

2014. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!