Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a tanulatlanabb...

Szerintetek a tanulatlanabb lányok (nem romák) vonzódnának egy nem túl előnyös külsejű, ám de egyetemista sráchoz?

Figyelt kérdés
Náluk több esélyem lehet?

2014. júl. 15. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz butát?
2014. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem akarok, de ha nincs ló...
2014. júl. 15. 13:05
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

elmondom neked egy számodra gyönyörű nő, nagyon megnyerő belsővel is vonzódhat hozzád!!! olyat keress aki nem felszínes és fontosak a belső értékek neki! itt többel is találkoztam már :) és ugyanez lehet nem tanult lányokban is...de ott nem biztos, hogy meg van az intelligencia...a tanulatlanabb kifejezést nem tudom itt most, hogyan érted :) tehát buta vagy csak nem iskolázott, de intelligens...


21F

2014. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"olyat keress aki nem felszínes és fontosak a belső értékek neki! itt többel is találkoztam már :)"

Hát én ilyennel még nem. Volt több csaj is, akikkel jól elbeszélgettem priviben, de a képcsere után mind lelépett.

2014. júl. 15. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül, mert ha mondjuk számára az a normális, hogy tanulatlanabb, a környezetétől is ezt látja, akkor ezt fogja normálisnak találni és nem feltétlenül kéne neki egy okosabb srác

persze ez nem mindig így van, de nem hiszem hogy náluk nagyobb esélyed lenne

egy szintén egyetemista lányok jobban igénylik

2014. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
keress tovább, tudom, hogy van itt jó pár :) de nem adom ki őket, meg kell találnod őket sajnálom :)
2014. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
23%

Megis ki fog veled azert ismerkedni,csak mert egyetemista vagy?

Attol meg lehetsz egy felszines, unalmas, rusnya barom, aki a kutyänak sem kell!

2014. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

hát felszínes nem vagyok, a többi talán igaz rám. :/

2014. júl. 15. 13:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Butább lányokkal ne kezdjél, mert akkor náluk az a szinvonal és soha semmit nem fog megérteni amit kommunikálni akarnál vele. Főleg a butább lányok olyanok, hogy a külsőségekre jobban adnak, ugyhogy őket egy farmernadrág ha menőnek érzik, jobban lázba hozza, vagy egy tetko, mint ha egy srác egyetemre jár. Inkább járj el egyetemi klubbokba, könyvtárba és ott inkább a szerényebb, kicsit elhizottabb, vagy külsőre nem annyira vonzó, de mégis akik azért szimpatikusabbak lányokkal probálj meg ismerkedni. Legyen valaki inkább kicsit csunyább, mint buta..
2014. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

nem.


amugy meg csunya fiuk kezdjenek csunya lanyokkal. Van egy rakat beloluk.

2014. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!