Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiuk hogy tekintenek vissza...

A fiuk hogy tekintenek vissza egy pentek esti csajra?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogy kicsit spiccesen esetleg elkezdenek tancolni beszelni, max. csokoloznak, de semmi mas. Masnap a fiuk ilyenkor hogy gondolnak vissza ezekre a lanyokra? Megvetoen? Vagy rib*kent? Olyan esetekre gondolok amikor annak a 'kapcsolatnak' nem lett utoelete, szoval nem beszeltek vagy talalkoztak megint.

Ez mindig is nagyon erdekelt :D



2014. júl. 14. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon változó.
2014. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Kora esti jött-ment lyuk.
2014. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tancolni aztan tényleg ribis dolog..
2014. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ha voltal szorakozohelyen akkor tudhatod hogy a lanyok (foleg akikben mar van pia) nem eppen keringoznek:D

tulajdonkeppen ruhasdugas.:D

2014. júl. 14. 23:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én időmben..:D
2014. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ri ba nc ként, aki az első..vagy második, számára tetsző férfinek, fiúnak..vagy annak kinéző valaminek a f@ rkáh oz dörgöli a s€ gg ét, és még a nyelvét is lenyomja a tor kába..


Na, ezeket hívjuk kéremszépen, ri ba nc nak.



azt tudnám mi nem tetszik a rendszernek..

2014. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
49%

Kicsit ri-bis dolog ez a táncolós smárolós dolog, de ettől még egyáltalán nem vagy ri Ba nc! Nekem adja az ilyen lányok :D mi is ha haverokkal elmegyünk bulizni, bepiálunk egyből nézem hogy melyik csaj 'hívogat' a tekintetével :)


Másnap én ezzel szoktam köszönteni a haverokat: "fúú srácok képzeljétek tegnap este milyen jó csajjal táncoltam, ku@va jó volt, de sajnos még a nevét sem tudom stb....." :)

2014. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

oo hat engem ne felts en a legkevesbe sem erzem magam rosszul ezek miatt! :)

ugy el birom kepzelni ahogyan a fiuk is epp ugy kitargyaljak a lanyokat egy buli utan, pont ahogyan mi :D:D

2014. júl. 15. 00:24
 9/11 anonim ***** válasza:

7#es..

Az első mondatod, első felével, ütötted az első mondatod, második felét..


Nice, try :D

2014. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolso, en is ezt neztem :D:D nem baj, keso van mar. :D
2014. júl. 15. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!