Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25-45 közti nőkkel ismerkednék...

25-45 közti nőkkel ismerkednék, van itt ilyen? 35 F

Figyelt kérdés
Az jelezze
2014. júl. 12. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. De nem ismerkedem csak békésmegyei srácokkal.
2014. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne irkálj ide senki nem kiváncsi rád
2014. júl. 12. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
te se irkáljál ide mert rohadtul nem kíváncsi senki arra, hogy itt vagy... amúgy sem egy társkereső oldal ez, menny oda keresgélni ahova kell és ne a gép előtt rohadj. ennyiből meg ez a véleményem rólad azután, hogy így leszólsz mást.
2014. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te is húzz el innen kis homár
2014. júl. 12. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom ki az a rinyagép akinek annyi gerince nincsen, hogy személyesen ismerkedjen és ilyen idős létedre már szorulhatott volna beléd valamennyi kultúra. de tudom holnap jön megint egy ugyan ilyen "kérdés"?!? amiben minden ugyan ilyen lesz csak más korral...
2014. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért nem mással kötekszel? Rosszindulatú ember lehetsz ,ne zavarjon már a kérdésem,nem kötelező ide irnod
2014. júl. 12. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:

"Akkor ne irkálj ide senki nem kiváncsi rád"

na ezért írtam neked egy választ... alapból ki akar egy ilyen emberrel ismerkedni aki kapásból így lehurrogja a válaszolót?

2014. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok szia
2014. júl. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!