Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne valaki beszélgetni?...

Szeretne valaki beszélgetni? : ) 16L

Figyelt kérdés
eléggééé pörgök és szeretném elterelni a figyelmemet :D meg ki tudja, lehet hogy megismerek valami érdekes arcot is, egy próbát megér :)
2014. júl. 12. 01:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a legjobb lenne skypeon, az biztos, hogy érdekes vagyok, de az hogy jó vagy rossz értelembe, azt neked kell eldöntened (:P), nem vagyok egy nagy matematikában tájékozott asszonyság de szinte biztos vagyok benne hogy nem létezik happy-end probléma, ne haragudj de érdekes rapszöveg lehet ha amúgy sem nagyon tudsz fogalmazni, és a farokméreted elhiheted, hogy a legkevésbé sem érdekelt.
2014. júl. 12. 01:28
 12/15 anonim ***** válasza:
majd írj én értelmes vok meg normális is :)
2014. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
pardon, utánanéztem, mégis létezik ilyen probléma :D mondom én, hogy nem vagyok tájékozott :DD elhiszem én, hogy értelmes vagy, de azért megismertetnélek az agy szóval is.
2014. júl. 12. 01:35
 14/15 anonim ***** válasza:
pff engem nem győztél meg és nem is fogsz tudni. Időt nem szakítanék rád. Érdekes kb annyira lehetsz mint a kortársaidnak a 90%, semennyire. Na takarodj aludni és máshol próbáld meg beadni a hatalmas értelmi szintedet ne itt ilyen szar dumával.
2014. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
megpróbálom magam valahogy túltenni majd azon, hogy nem ismerjük meg egymást. pedig azért lenne miről mesélnem, de sebaj. ;) egy szóval nem állítottam, hogy hatalmas értelmi szintem lenne, egyszerűen csak ilyen a természetem. tetszik nem tetszik ez van. :P ahhoz meg nem gondolom hogy jogod lenne hogy "eltakarítsál" aludni, szóval szerintem maradok ameddig jólesik. :3 az hogy milyen duma szar milyen jó az meg relatív. :D
2014. júl. 12. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!