Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Fiúk, ti összejönnétek egy csajjal aki nagyon jó fej, aranyos, és nagyon jó természetű? De annyira nem jön be a külseje? (tudván magadról hogy kicsit válogatós vagy)

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te ilyen vagy?:)
2014. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A válogatós vagyok, nyilván nem. Mondhatnak itt sok mindent hogy nem számít a külső meg ilyenek, de azért egy bizonyos szinten teszenie kell a két embernek egymásnak, pláne fiatalabb korban.
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert nekem fontos a külső. De hát lehetnek kivételek...
2014. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
baszhatod, ha kívülről egy bomba, de belül pusztaság. Egy idő után így csak szomorú lennél...
2014. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert számít a külső.
2014. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én nem annyira, de tisztázzuk lehet félre érthető lett, én vagyok a srác xd
2014. júl. 8. 11:45
 7/13 A kérdező kommentje:
hm én is erre jutottam, de haverok szerint nem rossz, csak én eszméletlen válogatós vagyok...
2014. júl. 8. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok: velem is volt ilyen, de lebeszéltek róla a haverjaim, és később én is magamat szerencsére. Addig van szerencséd amíg nem leszel bele szerelmese, mert mindt tudjuk a szerelem vakít.
2014. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha szép, csak nem tökéletes vagy tényleg nagyon válogatós vagy, szerintem azért adj neki esélyt
2014. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert a kulso igenis szamit, plane az elejen. Ha mar most problemad van ezzel, kesobb teljesen ki fogsz abrandulni belole, hiaba kedves, aranyos stb. Sajnos a parkapcsolathoz kell a kemia is.
2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!