Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy viszonyultok ahhoz, ha...

Hogy viszonyultok ahhoz, ha tetszetek valakinek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de én automatikusan kedvesebb, figyelmesebb leszek vele.

Valahogy jólesik a felém irányuló figyelme.

Ez jó vagy rossz?

(Persze ha olyan illetöröl van szó, akinek bárki jó, csak felszedhessen valakit, azzal nem)


Kort és nemet is légyszi!


Köszönöm!


20l


2014. júl. 7. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én udvarias vagyok vele,nem szeretném megbántani

26/L

2014. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát pedig sokszor az a baj ha nem is tetszik nektek de kedvesek vagytok vele stb.:) de az illető túlzott kerülése is rossz érzés:) Ha tudjátok hogy szeretne tőletek valamit akkor inkább tisztázzátok vele az érzelmeiteket!:)

F

2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan szoktam lereagálni a dolgot én is, még akkor is hanem jön be annyira a lány aki kinézett magának. De ha kitüntet a figyelmével én is próbálok kedves lenni vele.

25\F

2014. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel bizonytalan vagyok saját magammal kapcsolatban, nagyon megkérdőjelezem a másikat, "biztos csak játszik velem". Egyszerre jó érzés, és rezignáltság uralkodik el rajtam, mert sosem tudok ezen továbblátni.

Leintem az egészet, és megyek tovább, közben reménykedve hátra tekintgetek. Ha továbbra is kitart - olyan még nem volt - akkor nem tudom mi lenne.

Ez van.


20F

2014. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jó igen! én udvarias vagyok és kedves és nem vagyok olyan hogy átvágjak bárkit is nevelés kérdese sztem! 22/F
2014. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik akkor kerülöm
2014. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy hogy ezen nem tudatosan gondolkodom. Hanem szerencsére még működnek a kognitív funkcióim és képes vagyok anélkül érzelmeket érezni és kimutatni, hogy koncentrálnom kéne rá.
2014. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!