Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fesztiválon ismerkedés? Hogyan?

Fesztiválon ismerkedés? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kicsit bizonytalan vagyok, ha ismerkedésről van szó, de tudom, hogy ott nyitottabbak és barátságosabbak az emberek. Lány létemre oda mehetek valakihez? Ha igen, mivel szólítsam le? Miről kérdezzem vagy mit mondjak? Szóval adnátok használható tippeket? Nem életem szerelmét akarom megtalálni, de szívesen összejönnék valakivel. 16/L

2014. júl. 3. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
:D szóval szeretnéd hogy meghúzzanak?
2014. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
ismerkedés? micsoda naiv vagy... ott kefélgetés megy...
2014. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Van gumid? Meghívsz valamire? Van Cigid? Van tüzed? tessék pár beszéd indító kérdés
2014. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk, én 3 éve ott ismertem meg a párom. Nem csak a "kefélgetés" megy ott. Ha nem megy oda hozzád pasi, simán menj oda valakihez. Beszélgethetsz bármiről, honnan való hogy tetszik neki a fesztivál stb.. Majd kialakul.
2014. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a normális választ! Egy a négyből, jól van emberek.
2014. júl. 3. 12:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, te is erre a fesztiválra jöttél?"
2014. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon konnyen lehet ismerkedni a fesztivalokon szinte mindenhol. ha satorszomszedok vagytok, mikozben kajat veszel, stb. ha pedig csak ugy random le akarsz valakit szolitani akkor kerhetsz cigit/tuzet (akkor os ha nem dohanyzol) kerdezheted hogy mennyi az ido, ez-az hol van es utana pedig siman kerdezhetsz olyasmit ami beinditja a beszelgetest: melyik koncertre mennek legkozelebb, stb.
2014. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:28

ezen nagyon röhögtem:D:D


amúgy én nem tudom, hogy ismerkedj, én most fogok először menni:D

2014. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem Tankcsapda alatt csávó odaállt mellém, megkérdezte, hogy vagyok, majd beletúrt a hajamba és le akart smárolni, ketten szedték le rólam, mindeztt fél perc alatt. Szóval nem szégyenlősek az emberek :D

De viccet félretéve, normális arcokkal is beszélgettem ott, jó kis témák, hogy melyik koncertre mész, tetszett-e ez meg az, van-e tüzed, stb.

2014. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én árgus szemekkel szoktam figyelni a tizenéves, drogos, részeg, önkívületi állapotban lévő lányokat, aztán megszneccselgetem őket a bokorban, és a zsebükbe dugok egy ondóval átitatott akció utáni vésztablettát...

D. Péter

27 éves

2014. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!