Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan Veszprém környék...

Van itt olyan Veszprém környéki nő, aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés
26/F Dolgozok, rendezett életem van és igen, nem vagyok kocka. csak kevés a szabadidőm.:D Később külföldre szeretnék költözni....
2014. jún. 30. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hova külföld?
2014. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem csak egy kérdésem lenne ezzel kapcsoltban, ha tényleg ismerkedni akarsz akkor miért nem egy társkeresőoldalon teszed ezt meg? elvégre ez az oldal nem azt a célt szolgálja.
2014. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Társkeresőn is ismerkedem és személyesen is.:) Nem tárkereső ez az oldal? Akkor vajon mi az az ismerkedés topik? Nem véletlen van ott.:) Amúgy Angliába készülök jövőre...
2014. jún. 30. 14:32
 4/7 anonim válasza:
Jézusom, nem szóltam....
2014. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó.
2014. jún. 30. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedés topik...ha valakinek gondja van az ismerkedéssel megkérdezi:) az oldal neve gyakorikérdések, és nem pedig gyakorihirdetések
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne kötekedj! A kérdésre válaszolj!
2014. jún. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!