Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap este erőt vettem...

Tegnap este erőt vettem magamon és nagy nehezen, de oda mentem egy lányhoz, akit nem ismertem. (azért nehezen, mert ilyet nem nagyon szoktam csinálni) Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Jól elbeszélgettünk,néha megakadtam,mert hát nem olyan egyszerű ez az egész.Tudnátok tippeket mondani,hogy hogy irjak rá majd,vagy valamit,hogy elhivjam valahova..Tippeket várok!De légyszives a hülyeséget hanyagoljuk! :)
2014. jún. 29. 09:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg lányoknak ez számit,hogy oda ment,egy ismeretlen faszi? :D
2014. jún. 29. 09:48
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem facebookon szarozott?
2014. jún. 29. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel szólítottad le?
2014. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel csajt akart szerezni
2014. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon inponálna ha az utcán odajönne valaki és kezdeményezne :) (persze ha a külsején nem látszódik hogy alkoholista vagy nem normális vagy mit tudom én :D )

Rá írni pedig...hát kezd a legegyszerűbbel. Hogy vagy, milyen volt a heted? Sok sikert

2014. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számítani számít, ha úgy tűnt neked is, hogy jól érezte magát veled, akkor írj neki, hogy elmehetnétek fagyizni, amikor neked is jó, mert nagyon tetszik neked. Szerintem ennyi bőven elég. Talán valami kis humor belefér.
2014. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj neki, h jó volt tegnap

Amúgy gratulálok, én is szoktam ilyet, bár ez a kérdés most kicsit elbizonytalanított a jövőre nézve :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__582..

2014. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!