Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy néz ki, az ember kockahas...

Úgy néz ki, az ember kockahas nélkül már nem megy semmire. Számítanak még egyáltalán a belső értékek vagy csaj az, hogy mennyire vagy sexi és jóképű?! :c = (

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A külső megfog a belső megtart szokták mondani.
2014. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy Pepsimaster írja: hiába van a legjobb belsőd (bár ez is szubjektív), nem ebbe fognak beleszeretni első látásra.. Egyébként meg kockahasat nem nehéz szerezni. Vagy edzel vagy dolgozol :D
2014. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem azért vannak még páran, akik nem csak a külsőt nézik. Nekem pont fordítva van, a belső szépíti meg az embereket... Aztán lehet ezzel egyedül maradok. :D
2014. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert neked nincs szerencséd a szerelemmel nem kell minden csajról azt mondani hogy "csak a külső szàmít neki".

Egyébként szerinted mi választjuk ki hogy kibe leszünk szerelmesek???

Ha megismerkedek egy kockahasú fiúval, aki persze jól néz ki, de nem leszek belé szerelmes akkor annyi!!

2014. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába néz ki szuperjól egy pasi, ha nem tudok vele elbeszélgetni. Ha el tudunk beszélgetni, tud szórakoztatni, jól érzem magamat vele, akkor elég ha megvan a minimális vonzódás külsőleg.


Pont a napokban tapasztaltam ezt. :)

20/L

2014. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem lányként minden férfiasság egy férfi belső értékeiben mutatkozik meg. A férfiasság nem "mérhető" kockahasban. A nőknél ösztönös dolog a férfiak testén felmérni, hogy mennyire lesznek képesek majd az utódnemzésre, de azért vagyunk emeberek és nem állatok, mert nem ez az elsőddleges szempont. Aki férfi, az bármilyen testi adottsággal az, a sárm sosem külsődleges.
2014. jún. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő számít. Az az igazi, ha a kockahas a nagyszerű belső értékek mellé társul.
2014. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!