Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkereső oldalakon miért...

A társkereső oldalakon miért hiányos a férfiak olvasási készsége?

Figyelt kérdés
egyebek mellett nem értik hogyha 185 centinél magasabb férfi kell nekem puffogok az ő 175jére...vagyhogy nem vagyok milf...

2014. jún. 26. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Értjük, de ezt mért nem ott és akkor mondod neki?
2014. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te milyen magas vagy?
2014. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lemilfeztek? Szegény... Akkor idősnek látszol. :O Ha már meglátszik rajtad a kor ne puffogj le másokat 175 centire, elvégre épp ellököd magadtól az amúgy lehet, hogy értékes emberi lényeket. Sőt lehet álmaid lovagját már el is küldted csak azért mert 180 volt 185 helyett. :O Na puff...
2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak a méretek...
2014. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ezt a perverziót hagyd meg nekem...


és igen... milfként nagyobb sikerem lenne... ha 20 éveseket akarnék gyűjtögetni... azért ez legbelül hízelgő


magasabb vagyok mit 175... az első randin le kell hajoljak üdvözléskor ha netán vmi nőiesebb cipőben mennék?... engem feszélyez. ezt a perverziót hagyd meg nekem...

2014. jún. 26. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Na jó elfogadom az érvet a 175 centivel. Csak ne légy annyira oda magaddal és ne nézd le a népet, mert most úgy tűnik, hogy tök hülyének tartassz mindenkit. :O
2014. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából tök hülyék vagyunk, úgyhogy jó a meglátása.
2014. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem hülyéztem le senkit. max analfabétáztam :)


nem látszom 35nek sem (több vagyok) nincs mit szégyenljek..


mikor már a sokadik levélnél ütközöl ugyanabba a problémába amire külön kitérsz a profilodon... nem kicsit elkeserítő...

2014. jún. 26. 23:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Felszínes pitsa. :)
2014. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nekem ez a felszín is számít :) nem akarom lenézni a partneremet :)

az az érv hogy az ágyban nem számít azt csak az harsogja aki röptében is a legyet... igenis számít. Mások a testarányok is. Kimondottan nem jönne be ha pl egy rövid tömzsi ujj bazergálna...az ilyenhez rövid végtagok tartozak... szóval rosszabb mint vicces... már a gondolat is elborzaszt... innentől kezdve mint partner nem jön össze. ezzel együtt a legjobb haverjaim onnan vannak akik mind alacsonyabbak nálam :) de ők nem pasiaim, hanem barátaim... az más...

2014. jún. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!