Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győr környéki lányok (18-24)...

Győr környéki lányok (18-24) van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Külsőre 185cm magas 90kg, szálkásan izmos alkatú férfi vagyok. Barna haj, kék szem.

Belsőre: Szerényebb, visszahúzódobb típus, nem elemem az állandó mozgás bulizás, inkább kirándulni-sportolni szeretek. Nem vagyok egy nagydumás srác de ha kell határozott vagyok. Vannak céljaim amiket el szeretnék érni.

Írjatoka privátot ha szeretnétek ismerkedni! :)


2014. jún. 26. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz rólam apukám, hogy felettem ítélkezz. eddig tényleg nem volt elrontva, de a kis egoista bunkó válaszod után már el van.
2014. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

küldött magáról képet?????


mutasd nekem is!!!!!!

2014. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
amugy még áll a sör....
2014. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csá

Küld már el a képét ennek a majomnak léci.(tudom hogy küldött,most írta meg)

2014. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha engem kérsz meg én is küldhetek, am mért vagyok majom nem tudom mi rosszat tettem...
2014. jún. 26. 20:42
 16/17 A kérdező kommentje:
Olvad vissza a kommenteket, teljesen normálisan álltam hozzá, még ismerkedni is akartam mivel kérdeztem hogy ő hívő e mire ő elhatározta hogy "hát ő most el fogja rontani a kérdésem" Most mi ez már és még én vagyok a szemét?
2014. jún. 26. 20:58
 17/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj én se olyan szándékkal írtam, tényleg nem akartam elrontani semmit. de amiket rólam írsz azok nem igazak. nem szeretnék hülyeségeket írogatni tovább.
2014. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!