Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Tudod mit? " stílusú kapcsola...

"Tudod mit? " stílusú kapcsolat zárás.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok azokról az emberekről, akik ilyen kérdéssel akarnak befejezni egy párbeszédet ("Tudod mit?"), amit még mindenféle rosszindulatú és lenéző kijelentés követ? Milyen az az ember? Milyen komoly problémái vannak?

2014. jún. 23. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod mit ? ..nem igazán értem most mit akarsz ebből kihozni ?
2014. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a válaszolók mit gondolnak az ilyen emberekről, akik így nyilvánulnak meg.

Köszönöm a választ!

2014. jún. 23. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Elfogyott a türelme és gyorsan le szeretné zárni, de még reménykedik abban, hogy ha nyersen fogalmaz, akkor a másik fél felfogja és elgondolkodik majd.

Legalábbis én csak akkor használom, amikor valakit hetekig/hónapokig/évekig finoman próbálok rávezetni valamire, amire nem figyel vagy nem ért, de nincs eredménye. És amikor már az én türelmem is tova száll, akkor van egy "Tudod mit?" kezdetű búcsú monológom. Szívem szerint olyankor már messze járnék, de akkor nem értené a lelépés okát, így meg talán elkezd gondolkodni... talán.

2014. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
..ha csúnyákat mondd még utána akkor azt gondolom ..na húzzál innen te bunkó .Most jól értettem ?:-)
2014. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra akkor már teljesen irreleváns, hogy mit gondol, mert valószínűleg a jövőben a kapcsolatunk csak köszönésre korlátozódik. Így nyugodtan bunkónak lehet gondolni. A "tudod mit?" utáni résznek a stílusa fájó, de a tartalma építő jellegű és sohasem olyan, amit korábban már ne mondtam volna.
2014. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jún. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!