Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szeretne ez a lány tőlem?...

Mit szeretne ez a lány tőlem? Mit csináljak? 19/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megismerkedtem, mai napig sokat beszélünk személyesen is és facebookon is. Olyanokat kérdezett tőlem hogy mik a kedvenc tulajdonságaim(külső,belső),milyen vagyok,meséljek magamról,mi fog meg egy lányban,mit nézek meg először egy lányon,van-e most barátnőm stb. gyakorlatilag az egész életemet elmondtam neki ő is nekem. Sok mindenben egyetértünk és sok közös dolog van bennünk. Elhívott hogy találkozzunk és beszélgessünk hogy töltsünk egy kis időt.Már volt egy kis vitánk is amit megbeszéltünk de azt mondta nehogy elforduljak tőle. Neki viszont van barátja én meg nem kezdek olyan lánnyal akinek van párja. Barátja sem akarok lenni akinek elsírja minden bánatát stb. Mit tegyek ilyen helyzetben? Egyidősek vagyunk.

2014. jún. 23. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Így mindenki azt mond magáról, amit akar....
2014. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
bolonditsd meg annyira hogy tudd megd*gni, aztan hagyd ott, neki is lesz egy szép estéje ha tudsz valamit produkálni az ágyban és nem mész el 5 perc után. Ha meg nem vagy jó az ágyban akkor hagyd a francba az egészet, ez a csaj ha nem szakit a barátjával érted, akkor nem akar semmit. Ha meg szakit, akkor honnan tudod, hogy téged nem fog majd ott hagyni egy másért?
2014. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetni akar veled, és mást nem.
2014. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi értelme van csak úgy beszélgetni? ezt nem értem
2014. jún. 23. 16:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor ő keresi a társaságom
2014. jún. 23. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, hogy a gondjait elmondhassa és legyen, aki meghallgatja őt.

Kivel így beszélgetnek a lányok, abba nagyon ritkán lesznek szerelmesek.

2014. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az hülyeség, hogy elhagyja a pasiját érted.


Én ebben a helyzetben félnék, hogy majd engem is elhagy akkor egy másikért..



Bekerültél a barátzónába.. csak kell neki valaki, akivel megbeszél mindent..


Kérdem én, ezeket miért nem a barátjával teszi?

2014. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!