Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogyan álljak neki...

Nem tudom hogyan álljak neki csajokkal. Elég luzernek érzem magam. Mit csináljak? 25f

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írsz semmi konkrétumot. Akkor,hogy segítsünk?
2014. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg írj magadról több információt. :)
2014. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod hogy állj neki a csajokkal? ez szép volt
2014. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
légy bátrabb:)
2014. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Nem tudom hogyan álljak neki csajokkal"

Nem nehéz arccal szemben eléjük állsz és azt mondod: Te az enyém, én a tiéd , ásó- kapa s a nagyharang válasszon el minket. :-D


"Elég luzernek érzem magam. Mit csináljak? "

Fogalmam sincs... Vagy mégis várjunk csak fogad el, hogy lúzer vagy oszt kész valakinek annak is kell lennie. ;)

2014. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Próbálkozni kell folyamatosan. Figyelj oda a külsődre. Járj el bulizni vagy olyan helyre ahhoz tudsz ismerkedni. Ha lúzernek tartod magad és esélyt se adsz magadnak akkor nem is fog ez menni. A lényeg az önbizalom. Szedd össze magad és vágj bele. Majd megtanulod,

hogy hogy megy ez. De a lényeg még 1x Próbálkozz. Nem számít ha az elején nem úgy sikerül, vedd úgy hogy ez egy gyakorló pálya.

2014. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!