Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen tipusu idősebb nő (25...

Milyen tipusu idősebb nő (25 körüli) jönne inkább össze egy nála 8évvel fiatalabb fiuval?

Figyelt kérdés
milyen tipus alatt azt értem,hogy ribisebb(plázapcsa stilusu) vagy normálisabb féle? aki mondjuk nem olyan feltűnően öltözködik? az összejövés alatt azt,hogy mondjuk ágybabújik vele?
2014. jún. 21. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet normális is és pasihajhász is, nem ettől függ, hanem, hogy mennyire érett a fiú mentálisan, meg túlságosan kisfiús se legyen gondolom, az már fura azért.


23l

2014. jún. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi csak azért kérdeztem,mert nekem úgy tűnt mintha a normálisoknál ez tabu lenne hallani sem akarnak ilyen korkülömbségről. a ribik meg mégiscsak többféle pasikkal szűrik össze a levet
2014. jún. 21. 01:32
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
25éves nő 17éves fiúval? Szerintem épeszű ilyen korú nő nem bújik ágyba egy gyerekkel, amikor találhat idősebbet, vagy a saját korosztályáböl is pasikat.
2014. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!