Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem durva, hogy ma már nem az...

Nem durva, hogy ma már nem az a kérés, hogy hogyan ismerkedjünk meg egy lánnyal, hanem az, hogy hogyan írjunk rá a facebookon?

Figyelt kérdés
Hozzátennék egy nagy kérdést. Akik ilyeneken törik a buksijukat, mit tennének, ha a kiszemelt lányt, nem találnák a facebookon???
2014. jún. 19. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt hozta ez a modern világ.

De végülis könyebb a gép előtt ücsörögve várni a választ.

Az én időmben még bizony össze kellet szedni a bátorságot és odaállni a lány elé valami frappáns dumával. Az még nehéz idő volt. Nagyobb volt a pofáraesés. :-)

2014. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második kérdésre a válasz, akkor nagyon büszke vagyok, hogy sikerült egy independens, intelligens hölgyike egyénbe belezúgnom!
2014. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Az én időmben meg az ilyen kérdéseket legfeljebb a Bravo magazin szerelem, szex, gyengédség rovatában tehettük fel.

Sőt, a legjobb az őskorban volt, akkor még telefon sem volt, de még levél sem. Mennyire is jó volt az, ugye?

2014. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem nincs fb-om.

Az exeim az öcsémnél próbálnak érdeklődni, szerencsére esélytelenül :)

DE!

A párommal régről ismertük egymást (neki sincs fb-ja), de úgy hozta az élet, hogy 6 év után messze az otthonunktól, egy új helyen egymsba botlottunk :)

Nincsenek véletlenek, de az igazi értékes kapcsolatok még ma sem a fb-on köttetnek, akármennyire is szeretné a legtöbb ember ezt hinni.

2014. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát már bocsáson nekünk meg a világ de nem a mi generácionk találta ki ezt hanem egy kicsit elöréblévő generáció
2014. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok, hogy hülyeségnek tartom a Facebook-os ismerkedést, sose írtam rá, élőben ismerkedtem meg vele és együtt ebédeltem. Jó elismerem moziba azon keresztül hívtam, mert kellett a gyors döntés. De szerencsére a lány is olyan, hogy fent van, de sose ír ki semmit magáról, csupán azért van, hogy tartsa a kapcsolatot jelenlegi és régebbi ismerőseivel.
2014. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5, a szociális médiát az email helyett találták ki.


annak pedig nem célja, hogy új ismerősöket keressél!

A lényeg az lenne, hogy régi ismerősödre esetleg rákereshetsz, felveheted vele a kapcsolatot, nem pedig azért, hogy annak írj, akit amúgy is látsz élőben.


az sms-nél is előjöttek hibák. az emberek elkezdtek sms-ben kommunikálni, s ahelyett, hogy pl felhívták volna a másikat, elkezdtek nyafogni, hogy miért nem válaszol. Ha olyan fontos neked a válasz, akkor hívás, és nyisd ki a szádat.


ha pedig visszamegyünk a telefon sem volt időszakba, akkor meg át kell menni hozzá személyesen...

2014. jún. 19. 23:52
 8/9 A kérdező kommentje:
a szoc. médiának a jelentősége abban volt, hogy azzal is felveheted a kapcsolatot, aki nem adta meg konkrétan neked az elérhetőségét, csak feltette a netre, rákereshető verzióban.
2014. jún. 19. 23:54
 9/9 A kérdező kommentje:
s szerintem a lányok jobban szeretik, ha valaki bátorkodik élőben próbálkozni...
2014. jún. 19. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!