Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek ha nincs...

Hogy ismerkedjek ha nincs lany ismerosom?

Figyelt kérdés

Nem volt meg baratnom mert eddig csak a tanulasra a kotelessegeimre koncentraltam. Csak az utobbi idoben kezdtem el szorakozni jarni. Sok baratom van de ezek szinte csak fiuk. A beszelessel nincs problemam viszont helyzetet nem talalok amikor a lanyokkal tudnek ismerkedni. Utcan nem ernek ra, szorakozohelyen csak akkor vagy jo utana mar nem kellek nekik. Tehat nemtudom hogy hol kellene megprobalnom hogy kialakulhasson valami? Mostmar nem nagyon birom az egyedulletet ugyhogy barmilyen jotanacsot szivesen fogadok!

18/F


2014. jún. 18. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a fas-.zomnak kell lányismerős az ismerkedéshez?


Az utcán nem látsz lányokat? Jársz az utcán? Boltba? Buszon? Odamész egy tetsző csajhoz és megszólítod.


F-.aszt nem érnek rá az utcán. Akiket megszólítok, kb. 3-ból 2 nyitott szokott lenni az utcai ismerkedésre. 10-15 percük szokott lenni egy beszélgetésre és aztán telefonszám megadásra.

2014. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért jó ha van egy-két lány ismerősöd! Ez ismerkedésnél pozitív lehet, hogy bejösz más lányoknak is! amúgy igen, akárhol meg lehet szólítani a lányokat, legyen egyedi dumád, hogy ,,ráérjenek" sok sikert! :D
2014. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van bár kicsit agreszíven mondta XD

menj oda hozzá magabiztosan és nyíltan mond meg neki hogy bejön neked

pl ott áll a buszmegállóban :


-Szia helyesnek találtalak lenne kedved megismerkedni?

Szia...


ennyi... :D ha nem akkor nem, ha igen akkor igen beszélgettek és a végén elkéred a telefonszámát


azért ami fontos:

-ne hebegve habogva beszélj

-mindegy hogy kezded csak ne legyen egy ozsdi csajozós szöveg (szia cica van gazdád és a többi...)

és ne így mond hogy :Szia ne haragudj had zavarjalak... megláttalak és arra gondoltam hogy talán megismerkedhetnénk esetleg ha nem nagy kérés megadnád a tel számod légyszí?


csak lazán kérdezd meg hogy megismerkednénk? megadod a telefonszámod?(ne azt mond hogy cserélünk számot vagy itt a telóm írd bele a számod kérd el és ennyi :d )


ha úgy gondolod hogy ennyi a beszélgetés már látszik rajta hogy unja akkor ne erőltesd ne várd meg azt hogy ő mondja hogy mennem kell bocsi...


te köszönj el előbb


remélem segítettem

2014. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hova jársz szórakozni?

Az se mindegy milyen stílusú helyre mész.

Ja és ha szabad megkérdezhetem hol laksz?

Lehet birok segíteni megfelelő szórakozó helyet találni ;)

2014. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat vegyes de altalaban discoba hogyha nagy ritkan megyunk.

Egyebkent debreceni vagyok de most pestre megyek egyetemre!

2014. jún. 18. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

nemtudom mennyire vagy oda a könnyű zenéjért de szerintem koncerteken a legjobb csajozni

egy közös koncert egy ismeretlen nővel a legjobb találkzás

és nem kell valami drága "volt" vagy "sziget" fesztiválra menni

egy kissebb klubban lévő könnyűzeni koncert elég

legyen pl. 30y Irie Maffia Brains stb.

2014. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó kis merész ötlet ez az utcán odamész valakihez. Én lány vagyok, de amúgy tökre bejönne, ha odajönne így egy fiú teljesen spontán. Csak arra figyelj, hogy ne legyél túl közönséges. Egy kis kedves bók elég, ne legyél nagyon rámenős, mert az először ijesztő lehet(szerintem) :) Sok sikert!
2014. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!