Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz szól a kérdés...

Lányokhoz szól a kérdés elsőként, milyen program tetszene nektek első randinak? (F 17)

Figyelt kérdés
Mozi, fagyi stb...? :D

2014. jún. 18. 13:19
 1/7 anonim válasza:
A mozi jó ötlet utána egy kis sétával. Nekem első randinak tökéletes lenne. Hajra! :)
2014. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mozi,vacsi,sétálás és fagyi
2014. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádok moziba járni, de első randinak sztem nem jó, mert másfél óráig csendben ültök egymás mellett...séta, és utána esetleg fagyi...nálam az állatkert áll az első helyen, de ez szerintem csak az én mániám :)
2014. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okès :D
2014. jún. 18. 13:49
 5/7 anonim válasza:
Én is teljesen ugy gondolom, mint az előttem lévő hozzászolo ( #3 ) mozi nem jo mert csöndben kell maradni, és szerintem is az állatkert lennne a favourite (ha szereti az állatokat) utána elvihetnéd fagyizni vagy séta a Margitszigeten
2014. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy előtte legyen közös 2,5órás buszozás Pestre?:D xd
2014. jún. 18. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Mozi első randinak nem jó választás. Ki akar 2 órán keresztül egy sötét teremben egy vásznat nézni. + 30 emberrel. Inkább valami közös séta, fagyi, cuki, vacsi bármi. A közös filmezést háznál még nem ajánlom, nehogy azt gondolja a lány, hogy csak azt akarod tőle..
2014. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!