Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi túl lassan ismerke...

Ha egy pasi túl lassan ismerkedős típusú, ti kitartanátok, szerintetek érdemes türelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve ismerjük egymást, de szinte alig tudok róla valamit. Ha összefutunk valahol (általában órákon, előadásokon), akkor mindig nagyon kedves velem, viccelődik, nevetünk. Meg amikor meglát, azonnal mellém ül, nehogy valaki elfoglalja a helyet.


Egy az, hogy egyértelműen látszik rajta, hogy meg szeretne engem ismerni, viszont a barátnőim ismerik őt, és mesélték, hogy volt egy nagy csalódása évekkel ezelőtt, és azóta nem volt barátnője. Sőt, mivel a barátnőim ismerik az ő haverjait, a fiúktól megtudták, hogy párszor már érdeklődött rólam, és hogy bejövök neki.


Érthető tehát, ha óvatoskodik velem, vagy fél attól, hogy bennem is csalódna, de ez nekem túlságosan is lassú. Vagy lehet hülyén fogalmazok, nem is lassú, hanem tulajdonképpen az ismerkedésünk gyakorlatilag másfél éve stagnál. Nem jutottunk se előre, se hátra.


Nem vagyok türelmetlenkedő típus, de engem leginkább ez az egy helyben toporgás bosszant, mert nem tudom, hogy most merre fog tartani ez az egész. Attól félek, hogy egy újabb nyár fog úgy eltelni, hogy megint nem jutottunk közelebb egymáshoz.


2014. jún. 15. 12:19
 1/4 anonim válasza:
Mintha magam olvasnám jesszus krisztus! Ugyanebben a helyzetben vagyok, igaz nem másfél éve :O
2014. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ti szoljatok mert én félős vagyok lehetsz ott 50 évig ha nem kezdeményezel, talán 51 év mulva propalkoznak ha sokat beszelgetunk:(
2014. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te is fájdalmat okozni neki?
2014. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha ő nem mer lépni lépj te! például hívd el sétálni , csináljatok a sulin kívül is közös programot s majd csak lesz valami :) sok sikert kívánok
2014. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!