Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kopaszodom. Tetszhetek nőknek?

Kopaszodom. Tetszhetek nőknek?

Figyelt kérdés
Pár éve elkezdtem kopaszodni, most kb. olyan a "frizurám", mint Jason Stathem-é. Sportolok, magas vagyok, aránylag intelligens is. Tetszhetek így nőknek, vagy felejtsem el a dolgot? (31, férfi)
2014. jún. 15. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én 18évesen kezdtem el kopaszodni, és igazából onnantól volt több sikerélményem a csajoknál. de a 2 bátyám idősebb náltam 8-10 évvel és ők is durván kopaszodnak, de mégis van gyerek meg asszony(na mind2nek fullos). szóval ne parázz úgy mint valami 16éves csaj h görbe a lábam beleszek-e répázva?!
2014. jún. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Attól, hogy a homlokod a seggedig ér még lehetsz jó fej. Eddig mit tapasztaltál? Ha nem volt sikered, ne a hiányzó hajadban keresd
2014. jún. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
letolod kopaszra és ha zavar a folt még így is,akkor hajtetkó.
2014. jún. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kopasz pasikat. De csak ha becsületesen le van túrva simára vagy borostásra. Az röhejes amikor megpróbálja valaki a kopasz területre fésülgetni a maradékot.

Tudod mit szoktak mondani a kopasz pasik? A szép arcnak kell a hely! :))

2014. jún. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem biztos tetszenél.
2014. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!