Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lánnyal de...

Megismerkedtem egy lánnyal de szinte semmit nem tudok vele beszélni max komoly dolgokról pl (hova jár suliba meg ilyesmi), hogyan csalhatnáka az arcára mosolyt, hogyan oldódhatnék fel a társaságában?

Figyelt kérdés

Tehát mi az amit a nők humorosnak találnak kellene valami amivel megnevetetthetem meg mit kell egyáltalán beszélni egy nővel? Mások kifigurázása vicces lehet a nő szemében?


18/F még életemben nem volt bartánőm:S


2014. jún. 13. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen annyira tetszik ,hogy elapad a szókincsem na meg mitől lehetek férfias mit kell csinálni?
2014. jún. 13. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adjál neki fényképeket a pucér felsőtestedről. Meg verseket.
2014. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
-.-"
2014. jún. 13. 23:07
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudok verset írni
2014. jún. 13. 23:08
 5/5 wap93 válasza:
Olcsó tipp, de mondj/írj neki vicceket, hátha bejön. Különben ha nincs közös témátok akkor hagyjad úgyse fog összejönni de ez csak az én véleményem.
2014. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!