Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy ha valaki...

Az miért van, hogy ha valaki kiírja, hogy "valaki ismerkedni/beszélgetni" és írok a kérdés alá, hogy nekem írhat, akkor nem ír?

Figyelt kérdés
Akkor miért írja ki a kérdést? Nem ismerkedési szándékom van elsősorban, inkább ha unatkozok, beszélgetnék valakivel egyet, de nem írnak. Akkor miért a kérdés?
2014. jún. 12. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
pont az a baj,hogy nem ismerkedni akarsz!
2014. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
talán mert egyből 50en írtak neki, vagy csak bunkó és várja hogy te írj
2014. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az miért van, hogyha beszélgetsz egy csajjal és se puszi, se pá eltűnik mint a kámfor elköszönés vagy csak annyit nyögne oda, hogy bocs nincs kedvem veled már beszélni?????
2014. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor kapsz valaszt ha privatot irsz (legtobbszor)
2014. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom írnak neki elegen.
2014. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát elmondom hogy én hogy látom. A lányok itt csak hülyeségböl irják ki a kérdéseiket mert jót mulatnak azon hogy egyböl

500 fiu kapadozik utánnuk de persze forditva ez már nem igaz.

Ha ezt az arányt meglehetne változtatni akkor sokkal jobb

lenne a helyzet.

2014. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy 1000en letámadják? Mert percenként 5-6 privátot kap?
2014. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor mindig neked kell privátot írni.Egyszer tettem fel ilyen kérdést és 2 perc alatt 20 privit kaptam,nem volt időm nekem írogatni azoknak akik azt szeretnék,hogy írjak.

20/N

2014. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat, most már értem. Nekem csak unaloműzés lett volna inkább, persze, ha a lakhelyemhez közeli lány írt volna, akkor az ismerkedés elől sem zárkóztam volna el, de nem ez az elsődleges célom. Mindegy, akkor inkább nem írok, mással foglalom el magam.

Köszönöm mégesgyszer, mindenkinek ment a zöld like. :D

2014. jún. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!