Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogyan ismerjem meg?

Nem tudom hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, millió ilyen kérdés van nap mint nap, de annak reményében hogy valaki ezt elolvassa és netalántán segítene is, annak leírom a történetet.


18 éves debreceni srác vagyok, eléggé átlagosnak mondható. Nem keresem a feltűnést, elég zárkózott természetem van. Minden nap ugyanazzal a busszal megyek haza, és péntekenként, amikor egy hamarabbira szállok, mindig látok egy lányt akit nem tudok kiverni a fejemből.


Megkerestem Facebookon is, de egyszerűen fogalmam sincsen hogy miként írjak neki, vagy egyáltalán mit gondolna rólam (az első benyomás létfontosságú :) )


Sokat gondolok arra hogy egyszerűen odalépek elé egy ha


2014. jún. 11. 23:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hamar?

Úgy érted mintha nemrég tetszett volna meg? :)



Már kb. fél éve látom őt heti egyszer-kétszer a buszon, ha írnék neki lehet hogy emlékezne rám, csak nem tudom mit reagálna :/

Feltörtem az e-mail és a Facebook fiókját, és nekem elég szimpatikusnak tűnik ahogy másokkal is beszél. Esetleg jelöljem be magam a fiókjából, és írjak neki az enyémből hogy "szia, ismerjük egymást?" :D

2014. jún. 12. 09:02
 12/13 anonim ***** válasza:
remélem, nem engem néztél ki.
2014. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni ;) dh
2014. jún. 12. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!