Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Beszélgetni? 15F

Melegek! Beszélgetni? 15F

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 21:02
 1/8 Kiki555 válasza:
Egy "meleg" szerintem nem szereti ha melegnek hívják inkább írtad volna úgy hogy 15 éves fiú vagy és férfival szeretnék ismerkedni.Amúgy a szüleid már tudják?
2014. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez elég cink na csoki
2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja én nem vagyok meleg, de ezt hosszú lenne elmesélni...
2014. jún. 11. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen időjárásban nehéz megmondani ki nem meleg XD
2014. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Meleg teljesen elfogadott kifejezés, semmi bajunk nincs vele. Őszintén amikor gondolkozom akkor magamat bu*inak hívom, de hogy mért azt nem tudom :D
2014. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kiki555 válasza:
Ez nem tudom hogy normális-e mert nem vagyok meleg ha ez elfogadott kifejezés a saját nemük felé érdeklődő emberekre.Eggyel okosabb lettem.Köszönöm.
2014. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok, teljesen normális az ha melegnek hívnak :D Bár megvallom az őszíntét - tévhittel ellentétben - sokan köztük én is jobban szeretik ha bu*izzák... Mármint nem a "beszólók, hogy bu*i" hanem ha a szexualitását említed, akkor inkább bu*i mint meleg :) Csak érdekesség ;)
2014. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irj ha gondolod F20
2014. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!