Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni az élet...

Valaki beszélgetni az élet nagy dolgairól?

Figyelt kérdés

Mostanság kezdem felfedezni azt, hogy az élet szép és csodálatos:D És bármit megkaphatunk ha dolgozunk érte eleget:)

Kíváncsi vagyok más emberek "sorsára", életszemléletére is:)

Valakinek van kedve ilyenekről beszélgetni?:)

20/L


2014. jún. 11. 20:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen beszélgetéseket,de mostanában nagyon rossz a hangulatom,és számomra sem szép sem csodálatos az élet.És nálam egyáltalán nem segít az élet,inkább hátráltat legtöbbször és ver...

Szóval nem húznám le a kedvedet inkább a mélybe...

22/F

2014. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Élet nagy dolgai? Apám sose szeretett és sose volt rám kíváncsi, anyám lassan megőrül, nagymamám meg ellenséges. A munkahelyemen orba-szájba kihasználnak minimálbérér, a barátnőm, akit feleségül akartam venni megcsalt és elhagyott a főnökéért, valami pénzes fszért. Továbbá eddig 6 ismerősömet jegyezték el, én meg itt állok egyedül. Barátaim nagy része eltűnt, elfelejtett, vagy csak már nem kíváncsi rám. Mély depressziómban volt egy öngyilkossági kísérletem, és alkoholista is voltam. Most meg már csak élek és várok hátha jobb lesz, ha már mindenki azt mondja, hogy majd jobb lesz. Én dolgoztam, és mit kaptam? Tanultam, ugyan olyan eredményeket értem el, mint akik nem. Próbálkoztam lányoknál, tizesével utasítottak el, kihasználtak, átvertek.

Mostmár ott tartok, hogy várom a halált. Nem leszek többé öngyilkos, de mostmár szeretnék valami maradandót alkotni. Megmenteni valakit, vagy halálom után szerveimet eladományozni. Így én is boldog lehetek hogy meghalok, és mások is, hogy élhetnek.

19/f

2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!