Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni? 14/L

Valaki beszélgetni? 14/L

Figyelt kérdés
Írhat bárki beszélgetni mindig jó :)

2014. jún. 10. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülészeti körgugolda.
2014. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj 16/F
2014. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írj akkor:)
2014. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nigga, you just went full retard.
2014. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lekvárzsibbasztó gépgyár gitárzenekarának dobosa.
2014. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
figyu én is próbáltam itt a te korodban. ekkor jött 20-60 éves korig mindenki,aki csak a s**ről akart beszélni. ha nem az az eset van akkor arról, hogy mennyire át*a*ták a nők, mennyire szomorú, milyen szerencsétlen.erre te próbálsz segíteni, de tovább sajnálkoznak, és kifáradsz, lefekszel aludni, és rosszat álmodsz, mert lelkiismeretfurdalásod elész. ha a harmadik esetbe futsz bele,akkor pedig észreveszed, hogy semmi témátok nincs. óvjon téged minden attól, hogy találj egy normális pasit, akivel beszélgettek, és pár hónap múlva találkoztok,aztán meg rájössz, hogy nála sem kalppol minden.. szóval inkább beszélgess a tesóddal,szüleiddel, barátaiddal, (magaddal):)
2014. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 Nem úgy volt az eredeti műben. :P


"Everybody knows you never go full retard. [...] You went full retard, man. Never go full retard."


http://www.youtube.com/watch?v=oAKG-kbKeIo


(ha valakit érdekli, ez a Trópusi vihar c. film)

2014. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerem a filmet, és nem is konkrét idézetnek szántam a választ, csak reagáltam a nevedre, és a furcsa válaszodra. :D
2014. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat az okoskodásomért. I just went full retard. A többit a nevemben megtaláljátok.
2014. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!