Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el, hogy oda...

Hogy érjem el, hogy oda jöjjenek hozzám a fiuk?

Figyelt kérdés
Pl: Buszon, utcan stb. Mert látom, hogy néznek de nem jönnek oda. Miért nem mernek?
2014. jún. 9. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
húzd le a bugyid!
2014. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mond hol vagy és indulok :)
2014. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bukor Peti ***** válasza:
pl: én sem merek, mert félős vagyok 22f
2014. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is félős vok, de talán ha nem futkosol össze visza valaki utol ér:D
2014. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Járj 'FREE HUG' táblával:D
2014. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utcán hogy nézne már ki, hogy odamegy az emberhez egy idegen és elkezd vele flörtölni? Biztos én vagyok ehhez a túl zárkózott, de ez nekem nem igazán értelmezhető.


Buszmegállóban is helyzet függő, hogy nyílik-e esély beszélgetésre.

2014. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5-ös :D

Köszi mindenkinek :)

2014. jún. 9. 11:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT menjek oda utcán barkihez is?

Semmit se tudok róla.

Lehet hogy siet,baratja van,szomorú,leszbi,randizni/szexelni megy,antiszoc,bunkó stb.


A legtöbb lány nem ismerkedne az utcán,buszon.

Menj olyan helyre ahol illik.

18/F

2014. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a szó szoros értelmében zavarba ejtően gyönyörű vagy! ;) aki zavarba hoz csak a szempillantásával, ahhoz nem merek odamenni :S

23/F

2014. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-asnál a pont. Én mondjuk odamegyek néha lányokhoz, de tényleg kétszer is meggondolom. Amúgyis a lányok manapság folyton telezsúfolják saját maguknak a napot (az összeset), hol vásárolni mennek, barátnőzni, fitneszbe igyekeznek, valahonnan haza, stb. Ennélfogva én állandóan csak valahová siető nőket látok az utcán, ha meg tömegközlekedésen látok egy csinos lányt, akkor az se tűnik olyannak akihez érdemes lenne, mert rosszkedvű, alig mosolyognak, gondterheltek, a telefonjukat nyomkodják megállás nélkül!

Ilyen és ezekhez hasonló lányok várják el a srácoktól hogy odamenjenek hozzájuk. Kérdem én: érdemes?

2014. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!