Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék elkeseredett...

Hol tudnék elkeseredett lányokkal/nőkkel megismerkedni?

Figyelt kérdés
30 éves, több okból is elkeseredett férfi vagyok. Részben azért is vagyok elkeseredve, mert soha nem volt még sem barátnőm, sem feleségem. De vannak más okok is, ami miatt el vagyok keseredve, pl. vannak vallási problémáim is. Emiatt rendkívül negatív személyiség vagyok. Szeretnék találni egy társat, mert úgy gondolom, hogy az nagyban enyhítené a fájdalmaimat. Társkeresőkön próbálkozom, de az a problémám, hogy ott a lányok szinte mindig azt írják magukról, hogy ők életvidámak és életvidám pasit keresnek. Én pedig nem vagyok életvidám és nem is tudok az lenni, mert egyszerűen nem tudok megváltozni. Szeretni viszont tudnék valakit így szomorúan is és én nagyon is vágyom arra, hogy egy lányt/nőt szerethessek. Ehhez viszont egy olyan társra lenne szükségem, aki ezt el tudná viselni, esetleg ő maga is elkeseredett lenne. Társkeresőkön viszont nem találok ilyen profilokat. Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol tudnék elkeseredett lányokkal/nőkkel megismerkedni?
2014. jún. 8. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nők nem léteznek !
2014. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ne nagyon reménykedj, az emberek túlnyomó többsége nem szereti a negatív embereket.
2014. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, bizonyos szempontból én is el vagyok keseredve, de azért ennyire nem, mint te. Arról nem is beszélve, hogy mégis pont emiatt lelkileg, kiegyensúlyozott pasikat keresek, mintegy ellenpólusnként, eszembe nem jutna összejönni egy negatív figurával. Minek? Hogy még jobban lehúzzon és magával rántson a mélybe? Egy frászt!


Mindenesetre szerintem keress valami problémamegoldó kört vagy akár egy hobbit,kezdj egy új sulit, mindegy, a lényeg, hogy járj társaságba. Én már csak tudom, hisz a középiskolás éveimet mondhatni önkéntes elvonulásban, begubózva töltöttem, amit a mai napig bánok. Most egyetemen kinyíltam és nem csak hogy új barátokat szereztem, de a régiekkel is mind gyakrabban összejárunk.


Az persze más tészta, hogy a szerelmi életem továbbra is egy katasztrófával (Vagy inkább semmivel?) egyenlő. :( Konkrétan sosem volt komoly kapcsolatom, az az egy komolytalan is pont egy éve ért véget hatalmas csalódással. És a mai napig képtelen vagyok kilábalni ebből, lévén, hogy toronymagasak az elvárásaim, ugyanakkor flörtöni nem tudok, baráti körömben mindenkinek van már párja, interneten meg utálok ismerkedni, úgyhogy gáz, nem gáz, mondhatni csak egót gyűjteni vagyok fent társkeresőkön, mert az ottani sráckínálat jelentős hányadával még csak szóba sem állok, de a maradékkal sem igen tudnék elképzelni semmit.

2014. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15:41: Köszönöm a válaszod. Annyit fűznék hozzá, hogy azt írtad, hogy te kiegyensúlyozott pasikat keresel, ellenpólusként. A kiegyezsúlyozott pasik viszont nem tudom, hogy mennyire szeretik az elkeseredett nőket. Ez a probléma szerintem így nálad is fennállhat, mert ha te elkeseredett vagy, akkor meg elképzelhető, hogy te meg a kiegyensúlyozott pasiknak nem fogsz kelleni, mert te meg őket rántanád le a mélybe. Vagy rossz a logikám?
2014. jún. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!