Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lenne kedvetek ismerkedni?

Fiúk, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves lány vagyok, és nem kertelek, nem vagyok egy vékony csaj. Adataim : 168 cm, 80 kg, barna haj, barna szem, szerintem elég csini arc. A fí személyében sem feltétlenül vékony, sportos illetőt keresek, inkább mackós alkatút, de nincsenek szigorú kikötéseim. Csak legyen az illető vidám, jó humorú, értelmes srác. És ha lehet kék szemű. Hát ennyi lenne mára, ha valaki kedvet kapott, várom levelét. :)

2014. jún. 8. 15:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem írhatsz én is 19 vagyok és skypeolhatunk is.
2014. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem korrekt dolog hogy rögtön közlöm hogy hány kiló vagyok, nem szégyenlem, jól érzem magam így, úgyhogy nem kell csúfolódni. Én sem mondom neked, vagy bárkinek aki vékony hogy nézd már, olyan gebe hogy mindjárt elviszi a szél. Különbözőek vagyunk mindannyian, mást látunk szépnek, ettől érdekes a világ.
2014. jún. 8. 15:49
 13/15 anonim válasza:
100%

Ha lehetne, ezt a kérdést tuti megjelölném a legkorrektebb ismerkedős kérdésnek. Nagyon tetszik a hozzáállásod :)

Egyébként az enyém sötétkékes :)

2014. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

24 éves múltam, 72 kiló, sportos vagyok, széles váll, izmos mellkas, comb, vádli, égkék szemek jellemeznek.

Szívesen ismerkedem :)

2014. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek.Rajtam nem látszik mondjuk a súlyom,mert többnyire izom van rajtam,de elég masszív vagyok azért a 180 centimmel és a 87 kilómmal.Nem vagyok mackós,mert sportolok és elég sokat mozgok.A szemem kék.
2014. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!