Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen arányokkal dugtok...

Milyen arányokkal dugtok diszkóban? Kb hány csajhoz kell odamenj és hány pontosakat varrtál le, hány éves vagy, mióta csinálod?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 21:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Én nem dugok diszkóban, mert sokan vannak. Otthon kényelmesebb.
2014. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0 és 0
2014. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Flash! válasza:

Fellépés ,kinézet, de nem kell ,hogy Bradd pitt legyél ,ha cool a cuccod, jó tested van,kockahas befigyel, a többi már kevésbé számít, főleg hogy a diszkófényben amúgy sem annyira releváns a kinézet.

Ja és a tánc persze...

Meg ne legyél részeg.

Nekem volt, hogy vagy 8* mentem oda ugyanahhoz a csajhoz(9+hot babe).

Mindannyiszor elhajtott,eltolt,de leszartam,végig ugyanúgy buliztam mintha mi sem történt volna(miért történt valami?;)) végül smároltunk, beszélgettünk elég sokat, és hajnalban haza is vittem, (mindezt úgy,hogy nem volt piás sem a lány).


Aztán jártunk is 1,5hónapig, de dobtam mert ugyan eszméletlen jó volt a szex,de nem lettem belé szerelmes.


Most több mint 3éves kapcsolatban vagyok, menyasszonykámat is diszkóban ismertem meg.

Mondjuk vele nem volt gyors fuckclose az igaz,sokhét eltelt az elsőig.

Most meg eggyütt járunk bulizni és totál összeillünk minden téren =)

2014. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Szomorú - mármint a kérdező szinvonala!
2014. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!